Ücretsiz Deneme Dersi

Bir enstrüman çalmak istiyor ama hangi enstrüman olduğuna karar veremiyorsanız veya çalmak istediğiniz enstrüman hakkında aklınızda soru işaretleri varsa, sizleri Kaya Sanat Akademi’de deneme dersine davet ediyoruz.

Neden deneme dersi almalısınız?

  • Yapacağımız deneme dersi sayesinde öncelikle kurumumuzu yerinde görüp, öğretmenlerimizle tanışmanızı istiyoruz.
  • Hangi enstrümanı neden seçmiş olduğunuz bizim için çok önemli. Tercih sebebiniz hakkında çay kahve eşliğinde kısa bir sohbetten sonra, enstrümanınıza ne kadar zaman ayırabileceğinizi, ilerleyen günlerdeki hedefinizin ne olduğunu konuşuyoruz. Hedefinize ulaşmanız için en doğru yola birlikte karar verip, imkanlarınız doğrultusunda planlamanızı yapıyoruz.
  • Herkesin her enstrümana yeteneği olmayabilir. Uzman eğitmenlerimiz eşliğinde çalmak istediğiniz enstrüman ile tanışmanızı sağlıyor ve seçtiğiniz enstrümanın size uygun olup olmadığı hakkında bilgi veriyoruz. Seçmiş olduğunuz enstrümanın size uygun olmadığını gördüğümüzde sizi sıkılmadan zevk alarak çalabileceğiniz, sizin için en doğru seçim olacak farklı bir enstrümana yönlendiriyoruz.
  • Deneme dersi esnasında enstrüman, eğitim alacağınız öğretmeniniz ve kurumumuz hakkında aklınızdaki tüm soruları cevaplıyoruz.
  • Deneme dersi için herhangi bir ücret ödemenize de gerek yok. Tamamen ücretsiz olan deneme dersi sayesinde hem aklınızdaki soruları cevaplıyor hemde sizinle tanışmış oluyoruz.

Deneme dersi sonunda hem öğretmeniniz hem de sizin onayınız sonrasında kayıt işleminizi yapabiliyoruz. İhtiyaç duyduğunuz alanda size rehberlik etmek için biz buradayız. Deneme dersi için randevu almayı unutmayınız.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
WhatsApp Destek Hattı
👋 Size nasıl yardımcı olabilirim?