KurslarMüzik Kursları

İzmir Piyano Kursu

%100 Öğrenme Garantili Piyano Kursu

Birebir dersler ile beraber sadece ders almak değil eğlenerek öğrenmeyi amaçlıyoruz. Kurumumuzda bulunan piyanolar ile istediğiniz kadar etüt yapabilir ekstra çalışmalar ile derslerinizi destekleyebilirsiniz. Tüm piyano severler için Özel Piyano Dersi Kaya Sanat Akademi olarak en kısa zamanda en doğru şekilde sizlere İzmir piyano Kursu ile piyano çalmayı öğretmeyi amaçlamaktayız. Bu sayede hevesiniz kırılmadan enerjiniz tükenmeden güzel ezgiler, şarkılar çıkarabileceksiniz.

İzmir karşıyaka piyano kursu karşıya kurulduğu günden bu yana piyano öğrenmek isteyen öğrencilere, gençlere, çocuklara ve yetişkinler gitar kursu vermektedir.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Piyano kursu fiyatı ne kadar?

Piyano kursu fiyatlarını bunun yanında bizler için önemli olan piyano fiyatlarını da sizler için araştırdık.Piyano kursu fiyatları İzmir de çok değişkenlik gösterse de her bütçeye uygun piyano bulunabilir. Bizler Kaya Sanat Akademi olarak piyano kursu fiyatları için uygun bütçeye uygun olmasını bekliyoruz ve çabalıyoruz.

Kursa başladığım zaman piyano almam gerekiyor mu?

Bu konuda ki fikrimizi açıkça belirtmek isteriz ki hemen piyano almanızı istemiyoruz. Küçük yaşlardaki minik öğrencilerimizin etütlerini kurslarımızda bulunan piyanolarla gerçekleştirmelerini istiyoruz. Bu sayede hem bizim gözetimimizde çalışmalarını sağlayacak hemde öğrencimizin piyano çalmak istediğinden tamamen emin olacağız.

Ücretsiz deneme dersi alabilir miyim?

Deneme derslerinde hem kurumumuzu hem bizleri tanıyıp karar verme seçeneğini sunuyoruz.Çünkü direk kursa kayıt olan bir öğrenci belki eğitmeninden ve bizlerle olan elektriği zayıf kalacak.Bundan dolayı hiçbir ücret yatırmadan tanışma dersi imkanı sunuyoruz.

Deneme Dersinin Süresi Ne Kadar ?

Deneme dersleri 15 ile 20 dk civarı sürüyor.Eğitmenlerimiz sizlerin piyano kursu İzmir hakkında merak ettiği soruları cevaplayarak aklınızda her hangi bir soru işareti bırakmamaya çalışıyorlar.

Deneme Dersi İçeriğinde Neler Var ?

Deneme derslerinde parmak yapısına bakılır. Basitçe ritm kulağınıza bakılır.Eğitimi sürdürebilecek şekilde olması bizler için yeterlidir.Piyanoya oturtturularak basit parmak egzersizleri gösterilir ve tekrar etmeniz istenir.

 

Piyano kurslarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Kurs: Piyano Kursu
Ön kayıtlar açık!
280 ₺ kişi başına
 

İzmir Piyano Kursu (100% Öğrenme Garantili Piyano Kursu)

Karşıyaka Kaya Sanat Merkezi'nde İzmir Piyano Kursu eğitimleri mevcuttur. İzmir Piyano Kursu ve program için bizimle iletişime geçiniz. Ücretsiz deneme dersi.

Course Provider: Organization

Course Provider Name: Kaya Sanat Akademi

Course Provider URL: https://www.kayasanatakademi.com/kurslar/izmir-piyano-kursu/

Editor's Rating:
0
Etiketler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (34 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.
WeCreativez WhatsApp Support
WhatsApp Hattı
👋 Size nasıl yardımcı olabilirim?