KurslarMüzik Kursları

İzmir Bateri Kursu

İzmir Bateri Kursu

İzmir Bateri kursu ya da İzmir davul kursu aramalarınız sonucu karşınıza çıkan Kaya Sanat Akademi İzmir’de en uygun fiyatlı bateri eğitimi verilmektedir.

Çocuklar için Bateri Kursu

Çocuklar İçin Bateri Kursu
Çocuklar İçin Bateri Kursu

Bateri ya da davul, küçük yaşlarda başlanıldığı zaman fiziksel, zihinsel reflekslerin ve koordinasyonun gelişmesine yardımcı olur. Matematik zekanın artmasına yardımcı olur, hayatı disiplin ve düzenle idame edebilme yetisini çok geliştirir.

Çocuklar için bateri kursu ile sizde hayalinizdeki enstrümanı çok kolay bir şekilde çalabileceksiniz.

Ücretsiz Bateri Dersi

Ücretsiz Bateri Dersi

Ücretsiz bateri deneme derslerinde sorabileceğiniz tüm soruları sorup ders içeriği hakkında bilgi alabilirsiniz.  Aşağıdaki telefon numaramızı arayarak ücretsiz bateri deneme dersi talep edebilirsiniz.

Bateri Kursu Eğitim Programı

 • Birebir özel eğitim,
 • Bateri kursuna kayıt olduğunuzda ücretsiz solfej dersleri,
 • Haftanın 7 günü saat 09:00/22:00 arası hizmet,
 • Sınıflarımızda kurulan teknik ekipmanlar sayesinde mevcut alt yapısal melodiler üzerine çalarak, adeta konser sahnesinde çalar gibi eğlenceli bir ders ortamı,
 • Kişiye özel ders programı belirleme,
 • Tamamen kişisel müzik zevkinize göre oluşturulan özel müfredatlar dahilinde işlenen dersler,
 • 7’den 70’e her yaş aralığına uygun eğitim,
 • Ders saatleri dışında istenildiği gibi ziyaret edilebilen ortam,
 • Uygun olan saatlerde ücretsiz etüt yapma imkanı,
 • Her bütçeye uygun bateri dersleri,
 • Konusunda uzman, yıllarca sahne almış eğitmenlerimiz ile belirli aralıklarda yapılan “workshop”lar,
 • Ayrıca yıllık düzenlenen Drum-Camp ile eğlenceli müzik kampı,
 • Tamamen ücretsiz etkinlikler,
 • Film geceleri.

İzmir davul kursu araştırmalarınızdan sonra aklınızdaki soruları cevaplayarak davul kursu sürecinde neler ile karşılaşacağınızı belirtelim.

 • Bateri çalmak için yetenekli olmak gerekli mi?
 • Bateri için ne kadar bütçe ayırmam gerekiyor?
 • Bateri satın alırken nelere dikkat etmeliyim?
 • Evde bateri çalışabilecek miyim?
 • Bateri alana kadar çalışmalarımı nasıl devam ettirebilirim?

BATERİ ÇALMAK İÇİN YETENEK GEREKLİ Mİ ?

Bateri çalmak için sizlerden beklediğimiz öncelikle bizlerle tanışıp,tamamen ücretsiz olan deneme dersimiz için 0542 696 83 03 numaralı telefonu arayarak deneme dersi randevusu almanızdır.

Şimdi sorunuzu cevaplayalım. Bateri çalmak için eğitmeniniz tarafından hazırlanan çalışma programını takip ederek son derece eğlenceli bir şekilde davul öğrenmeniz mümkündür.

Bu durumda sizlere düşen görev, aksatmadan, belirli bir disiplin ile çalışma ortamını düzenleyip derslerinize devam etmektir. Bu çalışma sisteminizi oluşturduğunuzda davul çalabileceğinizi garanti ediyoruz.

İZMİR BATERİ KURSUNA BAŞLARKEN BATERİ SATIN ALMAM GEREKİR Mİ?

İzmir bateri kursu hizmetine başladığınızda hemen arkasından enstrüman almanız istenecektir. Fakat her ne kadar enstrüman almanızı istesek dahi, bateri maliyet gerektiren bir çalgıdır. Bu durumda olabildiğince kursumuzda vakit geçirerek bu açığı beraber kapatabiliriz.

Davul kursundan sonra çaldığınız etütleri mutlaka tekrar etmeniz gerekecektir. İlerlemeniz için bu ayrıntıya çok dikkat etmenizi istiyoruz.

Kaya Sanat Akademi olarak devreye girerek, bateri alana kadar etüt odalarımızı sizlere sonuna kadar açıyor, ücretsiz bir şekilde ve istediğiniz kadar etüt çalışma fırsatı veriyoruz.

Davul almak istediğiniz zaman ise konusunda uzman eğitmenlerimiz sizlere rehberlik ederek bütçenize en uygun ve kullanışlı davulu almanız için sizlere severek yardımcı olacaklardır.

Evde bateri çalışabilecek miyim?

İzmir bateri kursu eğitimlerine başladıktan sonra öğretmenin verdiği etütleri çalışmanız gerekecektir. Yukarıda açıkladığımız gibi davul almak için bütçe sağlayana dek kursumuzda bulunan davullar ile sınırsız etüt çalışabilirsiniz.

Ayrıca bateri çalışma pad’i temin ederek “stick-control” dediğimiz sağ ve sol el koordinasyon çalışmalarınızı rahatlıkla yapabilirsiniz.

Bateri kursuna başladıktan sonraki dönemlerde ilk olarak kursumuzda bulunan enstrümanlar ile çalışarak daha sonrasında çalışma pad’i alarak çalışmalarınızı aksatmadan rahatlıkla devam ettirebilirsiniz.

Hayallerinizi gerçekleştirirken çekindiğiniz, korktuğunuz bu yüzden ertelediğiniz ne kadar hayaliniz varsa bunları gerçekleştirmek için sizlere ön ayak olmaktır.

Bateri Fiyatları 

İzmir Bateri kursuna başlayalan öğrencilerimiz aynı zaman da bateri almak ve doğal olarak daha hızlı ilerlemek istiyorlar.

Bizler Kaya Sanat Akademi olarak bu aşamalarda sizlere yardımcı olarak fiyat performans açısından en iyi seçimi yaparak uzun süreler çalmanızı sağlamaktır.

Önemli:Bateri dersine başlayan kursiyerler ilk 3 ay sadece kurs yerinde ki bateri ile çalmaları daha sağlıklıdır.

Çünkü kursiyer açısından her ihtimali düşünmeliyiz.Öğrenci sıkılabilir ,sevmeyebilir,hocasına ısınamayabilir.Bu yüzden erkenden bateri almak birazcık risk oluşturur diye düşünüyoruz.Eğitmenimiz bu konuda sizlere zamanı gelince alım konusunda yardımcı olacaktır.

Bateri Fiyatları Ne Kadar ?

Günümüzde çok sayıda marka ve çok sayıda bateri modeli ve izmir bateri kursu bulunmaktadır.Mağazadan 0 olarak alınan baterileri dolar üzerinden hesapladıkları için biraz pahalıya mal olabilir.Bu yüzden olabildiğince bu konuda bilgi sahibi olan eğitmenlerimiz ile beraber hareket etmekte fayda vardır.

Kesinlikle 0 alınacak diye düşünmeyin ikinci el temiz az kullanılmış bateriler de düşünülebilir.Alınmadan önce eğitmenlerimiz sizlere eşlik ederek deneme yapıp uygun görülürse de alınabilir.

İzmir Müzik Kursları

Kurs: Bateri Kursu
Ön kayıtlar açık!
280 ₺ kişi başına
Etiketler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.
WeCreativez WhatsApp Support
WhatsApp Hattı
👋 Size nasıl yardımcı olabilirim?