KurslarSanat Kursları

İzmir Resim Kursu

İzmir Resim Kursu

İzmir resim kursu araştırılırken akıllara takılan tüm soruların yanıtlarını bu yazımız da bulabileceksiniz. Özellikle resim kursu için ayrılan ders alanının  sizlerin rahat edebilecek şekilde olması  bir yandan usulca çalınan radyonun hayallerinize eşlik etmesini istiyoruz.

İzmir Resim Eğitimi

İzmir resim kursu eğitimlerimizde birebir veya grup olarak ders almak mümkündür. Arkadaşınız ile beraber aynı derste hem sohbet edip, çayınızı yudumlayıp, aynı zamanda da resim yaparak kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz.

İzmir Resim Dersi

Kaya Sanat Akademi İzmir resim kursu eğitimlerimizde, her bireye ilişkin çalışma programı ayrı ayrı belirlendiği için derslerde çok daha rahat edeceksiniz.

Alanında uzman eğitmenimiz, sizlerle birebir özel olarak ilgileneceklerdir. 7’den 70′ her yaş grubu için uygun programlarımız mevcuttur.

Çocuklar  için Resim Kursu

Çocuklarınızın ortalama 7 yaşından itibaren  sanatın bir kolundan tutması  bireysel gelişimini sağlıklı tamamlayabilmesi için çok önemlidir. Özellikle çocuklarımızın öz güven eksikliği, konuşmada çekingenlik gibi sergiledikleri tutumlarda sanat, onların hayata daha iyi bakmalarını sağlayacaktır.

İzmir resim kursu olarak ayakları yere basan, öz güven eksikliği olmayan bireyler yetiştirmeye bizler de sizlerin yanında katkıda bulunmak istiyoruz.

Resim Kursu İçin Yaş Aralığı Nedir ? 

İzmir resim kursu eğitimlerimiz ile,  öncelikle sizleri sosyalleştirmek, stresten ve yoğun iş ortamından az da olsa uzaklaştırarak keyifli bir ortamda zaman geçirmenizi istiyoruz.

Resim sersi alırken yaptığınız en ufak çizim dahi sizin ürününüz olduğu için çok çok değerli olacaktır. Bizler sizlere garanti ediyoruz ki çok daha fazlasını yapacaksınız.

  • Resim dersi için yeteneğim var mı?
  • Daha önce hiç resim yapmadım bir anda heves ettim yapabilir miyim ?
  • Kara kalem öğrenmek istiyorum neler yapmam lazım ?
  • Resim kursu için alacağım malzemeler için ne kadar bütçe ayırmam gerekecek ?
  • Çocuğum veya arkadaşım ile beraber aynı anda resim kursu almak istiyorum bu mümkün mü?
Etiketler

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.
WeCreativez WhatsApp Support
WhatsApp Hattı
👋 Size nasıl yardımcı olabilirim?
Kapalı