Kaya Sanat Blog

Nota Bilmeden Enstrüman Çalmak

Enstrüman çalmak için nota önemli mi?

Müzik kursuna başlamayı düşünüyor ama çekincelerinizin olduğunu biliyoruz.Genelde enstrüman çalmak istiyorum fakat nota öğrenmesem olmaz mı gibi sorularla çok karşılaşıyoruz.

Bilmeniz gereken müzik kursuna başladığınız da notasız enstrüman çalmak başlangıçta sizlere kolay gelecektir.Fakat dersler de ilerledikçe size yol gösteren bir kaynaktan mahrum kalacağınızı göreceksiniz.

Nota öğrenmediğiniz de zorlanacaksınız belkide soğuyup bırakabilirsiniz.Sonradan da olsa nota öğrenmek isteyeceksiniz fakat ilerlediğiniz için biraz  zorlanacaksınız.

Kaya Sanat Akademi olarak sizleri sıkmadan keyif almanızı sağlayarak enstrüman kursları ile aynı ayda nota da öğrenmenizi sağlıyoruz.Ayrıca enstrüman kurslarınızın yanın hafta da 1 gün 1 saat solfej dersi hediye ediyoruz.Yani haftada 8 saat ders almanızı sağlıyoruz.

Müzik kursuna giderken enstrüman ile beraber küçük küçük kendinizi çok zorlamadan notayı da öğrenirseniz işiniz çok çok kolaylaşacak ve zevk alarak öğrenmeye devam edeceksiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Eren Kaya

Kaya Sanat Akademi Kurucusu. İzmir'de sıkıcı bir dershane ortamı değil, eğlenceli, bol enerjili, eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları, ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yarattık. İzmir sanat ve müzik kurslarının arasında ilk 5 içerisinde gösterilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
WhatsApp Destek Hattı
👋 Size nasıl yardımcı olabilirim?