Piyano Kursu

Piyano Kursu İzmir

Birebir dersler ile beraber sadece ders almak değil eğlenerek öğrenmeyi amaçlıyoruz. Kurumumuzda bulunan piyanolar ile istediğiniz kadar etüt yapabilir ekstra çalışmalar ile derslerinizi destekleyebilirsiniz. Tüm piyano severler için İzmir’de piyano kursu!

İzmir Piyano Kursu Eğitimi

İzmir piyano kursu olarak en kısa zamanda en doğru şekilde sizlere piyano çalmayı öğretmektir. Bu sayede hevesiniz kırılmadan enerjiniz tükenmeden güzel ezgiler, şarkılar çıkarabileceksiniz.

Ücretsiz Piyano Dersi

Ücretsiz piyano deneme derslerinde sorabileceğiniz tüm soruları sorup ders içeriği hakkında bilgi alabilirsiniz.  Aşağıdaki telefon numaramızı arayarak ücretsiz piyano deneme dersi talep edebilirsiniz.

“Eğer piyanoda küçük ezgiler arıyorsan bu güzel bir şeydir;…”  

R.Schumann

Çocuklar İçin (4-6 Yaş) Piyano Kursu

Çocuklar için özellikle piyano çalmalısınız diyoruz ve bunlar için haklı sebeplerimiz var. Piyano sağ ve sol elin aynı anda senkronize olarak hareket etmesi ile ezgiler ortaya çıkar. Müthiş bir beyin jimnastiği yapmamızı sağlayan piyano algılarımız ve matematiksel zekamızı da geliştirmektedir.

Çocuklar üzerinde neden durduğumuz konusunda ise 4-7 yaş arasında çocuklarda beyin gelişimini devam ederken yapılan extra beyin egzersizleri hızlı öğrenmeyi algı ve sayısal zekayı geliştirerek sizlere mükemmel bir katkıda bulunuyor.

Biz Kaya Sanat Akademi olarak özel öğretim yöntemlerimiz ve alanında uzman eğitmenlerimiz ile çocuklarınızın gelişimini sağlayarak daha zeki daha pratik öğrenciler olarak hayatta ki başarısını da arttırmak için çocuklar için piyano kursu vermekteyiz.

Yetişkinler için Piyano Dersi

Kaya sanat akademi yetişkinler için piyano kursu vermektedir.

Kısa zaman da yüzlerce şarkı çalmak için 0542 696 83 03 numaralı telefonu arayarak bizlerden ücretsiz piyano deneme dersi talep edebilirsiniz.

Piyano Kursu İçeriği ve Konuları

  • Kişiye özel piyano dersi programı
  • Öğrenciye özel metot belirleme
  • Sosyal, eğlenceli tam donanımlı sınıflar
  • Birebir eğitim.
  • Ücretsiz atölye çalışmaları
  • Piyano edinme -satın alma niteliği, bilgili uzman piyano öğretmenlerimizin tavsiyeleri ile hesaplı ve doğru piyano satın alma
  • Sınıflarda bulunan piyanolar ile istediğiniz kadar ücretsiz çalışma ve etüt yapma imkanı
  • Piyano dinletileri

Piyano Kursu Gün ve Saatleri

Ders gün ve saatlerimizi sizin uygun olduğunuz gün ve saatlere göre organize etmeye çalışıyoruz.

Haftaiçi her gün ve haftasonları sabah 09:00 dan akşam 10:00’a kadar Kaya Sanat Akademi’de piyano dersi alma imkanınız var.

İzmir Karşıyaka Piyano Kursu

İzmir Piyano Kursu
İzmir Piyano Kursu

Kaya Müzik Akademisi’nde yeni başlayanlara sıfırdan piyano ve solfej dersi’nin yanı sıra, daha önceden piyano kursuna katılmış olanlara da seviye tespitinden sonra klasik batı müziği eserlerinden, film müziklerinden caz’a kadar çeşitli popüler müzik türlerindeki eserlere de İzmir Karşıya ilçesinde piyano kursu vermekteyiz.

Uzman öğretmenlerimizden piyano alanında, İzmir içinde piyano dersi alın (okul derslerine ve sınav hazırlıklarına destek, sanat okullarına hazırlık yada hobi amaçlı). Kullanıcılarımızın %100’ü piyano kurslarından memnun kaldı!

Siyah beyaz tuşların arasında kaybolmak istediğinizde doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Piyano kursu fiyatı ne kadar?

Piyano kursu fiyatlarını bunun yanında bizler için önemli olan piyano fiyatlarını da sizler için araştırdık.Piyano kursu fiyatları İzmir de çok değişkenlik gösterse de her bütçeye uygun piyano bulunabilir. Bizler Kaya Sanat Akademi olarak piyano kursu fiyatları için uygun bütçeye uygun olmasını bekliyoruz ve çabalıyoruz.

Kursa başladığım zaman piyano almam gerekiyor mu ?

Bu konuda ki fikrimizi açıkça belirtmek isteriz ki hemen piyano almanızı istemiyoruz. Küçük yaşlardaki minik  öğrencilerimizin etütlerini kurslarımızda bulunan piyanolarla gerçekleştirmelerini istiyoruz. Bu sayede hem bizim gözetimimizde çalışmalarını sağlayacak hemde öğrencimizin piyano çalmak  istediğinden tamamen emin olacağız.

Duygu değişimlerinin çok sık yaşandığı küçük yaştaki öğrencilerimize alacağınız piyanoyu dekor amaçlı kullanmanızı istemiyoruz. İlk 5 ay kursumuz da bulunan piyanolar ile çalışmalarını devam ettirmeniz 5. aydan sonra 5 oktavlı ve tuş hassasiyeti olan bir org almanız emin adımlarla ilerlemenizi sağlayacaktır.

1 seneden sonra ise artık öğrencimiz ilerlediğinde çaldığı ezgiler sizleri ve kendini  tatmin ettiği zaman hocamız da bu konuda onay verdikten sonra piyano alabilirsiniz.Bu konuda da yalnız değilsiniz.Sizin belirlediğiniz bütçe içerisinde en kullanışlı hangi piyano ise eğitmenlerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Deneme Dersleri Nasıl Oluyor ?

Kaya Sanat Akademi ile sizler için ücretsiz deneme derslerin de hangi testlerin yapıldığını yazıyor.Öğrencilerimiz piyano kursuna başlamadan önce bizler ile tanışıp ücretsiz deneme dersi yapmasını istiyoruz.

Deneme derslerinde hem kurumumuzu hem bizleri tanıyıp karar verme seçeneğini sunuyoruz.Çünkü direk kursa kayıt olan bir öğrenci belki eğitmeninden ve bizlerle olan elektriği zayıf kalacak.Bundan dolayı hiçbir ücret yatırmadan tanışma dersi imkanı sunuyoruz.

Deneme Dersinin Süresi Ne Kadar ?

Deneme dersleri 15 ile 20 dk civarı sürüyor.Eğitmenlerimiz sizlerin piyano kursu İzmir hakkında merak ettiği soruları cevaplayarak aklınızda her hangi bir soru işareti bırakmamaya çalışıyorlar.

Deneme Dersi İçeriğinde Neler Var ?

Deneme derslerinde parmak yapısına bakılır.Basitçe ritm kulağınıza bakılır.Eğitimi sürdürebilecek şekilde olması bizler için yeterlidir.Piyanoya oturtturularak basit parmak egzersizleri gösterilir ve tekrar etmeniz istenir.

Tüm bu anlatılanlarda önemlisi sizlerin istemesidir.İstemeniz tüm bu testlerin önüne geçer.Bu yüzden sadece isteyip adım atmanız gerekiyor.

Piyano kurslarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için iletişim formunu doldurabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (32 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
WhatsApp Destek Hattı
👋 Size nasıl yardımcı olabilirim?