Eğitimlerimiz

İzmir de Enstrüman Öğrenmenin en kolay yolu Kaya Sanat Akademi de eğitime başlamaktır diyoruz.

Neden Kaya Sanat Akademi ?

İzmir de keman kursu olsun İzmir de piyano kursu olsun İzmir de bateri kursu olsun bizler bu kurslar sonucunda öğrencimizin kısa sürede çalmasını hedefliyoruz.Bu hedefimizin gerçekleşmesi için eğitmenlerimiz ile yaptığımız toplantılar sonucunda ders sayısını Ücret Değişmeksizin Hafta da  2 saate çıkardık.

Bağlama kursu izmir
Bağlama kursu izmir

 

Bu fikrimizi biraz açalım.Normal şartlarda öğrenciler kurslara haftada 1 gün 1 saat özel ders alarak belli bir ücret  ödemektedirler.Ders sayısını çoğalttığınız da normal olarak aylık olarak vereceğiniz ücrette yükseliyor.

Kaya Sanat Akademi’den ders alan öğrenciler ise 1 saat branş yani enstrüman dersi yanında ayrı bir gün ve saati olan nota solfej dersi alacaklar.Bu ekstra dersin bir ücreti olmayacak.Sizler yine hafta da bir gün 1 saat ders alıyormuş gibi ücret ödemeye devam edeceksiniz.

şan dersi izmir
şan dersi izmir

Böylece öğrencilerimiz daha hızlı öğrenecek ve notadan geri kalmayacaklardır.Hafta da 2 gün 8 saat ders alarak daha hızlı bir şekilde enstrüman çalabileceksiniz.

Kursumuz bünyesinde Keman kursu,bağlama kursu,piyano kursu,gitar kursu,şan kursu,klarnet kursu,yanflüt kursu ,çello kursu aktif olarak hizmet vermektedir.

 

× Whatsapp İletişim Hattı