Blog

Hedefin Ne ?

Enstrüman kursu almak isteyen veya bir kursa başlamış bir çok birey arasında yaptığımız ankette şu soruyu sorduk.

Müzik Kursuna Giderken Hedefiniz nedir?

İzmir de keman kursu olsun ,İzmir de piyano kursu olsun bir kursa başladığınız da öncelikli hedefiniz Keyif almak olması gerektiğini söylemek isteriz.Zevk almadığınız , sizleri kendinize iyi hissettirmeyen  işi kimse yapmak istemez.Bu yüzden gittiğiniz sanat merkezinin ortamı ,eğitmenin konusunda uzmanlığı ve buna dair birçok etken enstrüman çalımınızı ve  hevesinizi etkileyecektir.

        Hobi Olarak Enstrüman Çalmak İstiyorum

Müzik Kursuna başladığınız zaman öncelikle en büyük kıymetlimiz olan zamanınızı ayırıyorsunuz.Daha sonrasında ekonomik anlamda belli bir bütçe ayırıp belli bir  plan program yapıyoruz.Bu yüzden hobi olarak çalmak isteseniz de karşılıklı olarak biraz çaba sarf etmemiz gerekecektir.

Enstrüman kursunda hızlıca ilerlemek için yapacağınız en önemli işlerden bir tanesi evde yapacağınız 30 dakikalık tekrarlar olacaktır.Bu disipline kendinizi alıştırdığınız zaman çok kısa sürede ilerleyebileceksiniz.

Bu durumda eğitmen kalitesi ve ders içeriği yukarıda yazdıklarımız ile birleşince ortaya kaliteli ve akılda kalıcı bir eğitim çıkıyor.

Nota öğrenmek sizlerin enstrüman çalma hızınızı arttırarak kısa zaman da sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır.

https://www.kayasanatakademi.com/nota-ogrenmek/ yazımızı okuyarak bir müzik aleti çalarken notanın ne denli önemli olup olmadığını yazımızı okuyarak edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp İletişim Hattı