Hakkımızda

KAYA SANAT AKADEMİ

2019 yılında İzmir’in tam ortasında,merkezinde bulunan sanat evimiz Mili Eğitim Bakanlığı Onaylı olup kurumumuzda enstrüman dersleri verilmektedir.

Kaya Sanat Akademiyi kurma aşamasından bu güne kadar tek gayemiz;sıkıcı bir dershane ortamı değil ,eğlenceli ,bol enerjili,eğlenerek öğrenilen enstrüman kursları ayrıca bol etkinlikli bir kurs ortamı yaratmaktır.

piyano kursu izmir
piyano kursu izmir

İzmir de sizlerin de bildiği üzere bir çok sanat merkezi bulunmaktadır.Sizler kursa gittiğiniz zaman sadece derse girip çıkmanızı istemiyoruz.Gelmeden sıcak çayınızı kahvenizi içtikten sonra dinlenme odamızda bulunan son sayılı dergilerimizi inceledikten sonra derse girebilirsiniz.

şan dersi izmir
şan dersi izmir

Ders sırasında sınıfımızda bulunan teknik donanım sayesinde eserlere eşlik edebilirsiniz.Ders çıkışında gitmenizi istemiyoruz 🙂 Kursumuz da bulunan kütüphanemizden yararlanarak kitap okuyabilir,etüt yapabilir ayrıca dinlenebilirsiniz.

Bizler Kaya Sanat Akademinin bireysel ticari bir merkez olmasını kesinlikle ve kesinlikle istemiyoruz.Kurumumuz da bulunan wife kurumumuz da bulunan tv ayrıca mini kafeterya ile sizler için ortak kullanım alanı oluşturmaktır.

Haftanın 7 günü sabah 09:00 ile akşam 22:00 arası sizler için hizmet veriyoruz.

keman kursu izmir
keman kursu izmir

Bireysel derslerin yanında mutlaka ve mutlaka orkestra grupları oluşturuyoruz.Bu, bizim en önemli misyonlarımızdan bir tanesidir.

Keman öğrencisi belli bir aşamadan sonra piyano öğrencisi ile düetler yaparak belli bir hedefi olmasını sağlıyoruz.Artık kursiyerlerin derslerini gördükten sonra  eve gidip etüt çalmasını çalışılmasını istemiyoruz.

Tabiki de etüt faydalıdır ama 1 sene 2 sene etüt çalıştırılıp sonra ezgilere geçirmek öğrenciyi 7-8 ay geriye atmaktadır.Bu yüzden derslerde etüt çalıştırılırken mutlaka eserin içine yedirilmelidir.

yanflüt kursu izmir
yanflüt kursu izmir

Kursumuzda bulunan teknik donanım sayesinde eğitmenlerimiz nota yazım programını kullanarak eserlerin içine etütleri yedirerek daha zevkli daha pratik olmalarını sağlıyorlar. 

Kurumumuz da ders alan her öğrenci yıl sonu konseri ,dönem konseri veya hafta sonu dinletilerinde yer alacaklar.Bu teklifimizi bütün öğrencilerimize sunuyoruz.Sizler kabul ettikten sonra gerisi bizde .

Konusunda uzman eğitmenlerimiz sizleri hazırlayacaklardır.

 

 

× Whatsapp İletişim Hattı