Ud Kursu

Ud Kursu İzmir ile birlikte  ud satın almadan kısa sürede sevdiğiniz şarkıları çalmaya başlayın

izmir de ud kursu izmir
izmir de ud kursu

İzmir de ud kursu aramalarınız sonucunda  özellikle karşıyaka da ud kursu olarak sizleri doğru adres olan Kaya Sanat Akademi olan İzmir de en uygun fiyatlı ud kursuna yönlendirmiştir.

Güzel bir akşam da aileniz ve sevdiklerinizle udunuzu alıp birkaç güzel şarkı çalıp söylemek sizleri çok çok iyi hissettirecektir.Hayatınız da kendiniz için bir şeyler yapmanız için geç kaldığınızı kesinlikle düşünmeyin.Karşıyaka ud kursu olarak  sizleri çok kısa sürede bu hayalinize kavuşturacak,konusunda uzman bir eğitmen ve eğitim programı ile kısa sürede çok fazla şakı çalabileceksiniz.

Bizler Kaya Sanat Akademi olarak 0542 696 83 03 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilir ayrıca  ücretsiz deneme dersi için randevu alabilirsiniz.

KAYA SANAT AKADEMİ DE UD KURSLARI !!!

-Ud satın almadan kursumuzda bulunan udlarımızı kullanarak ders yapma imkanı ayrıca sınırsız etüd yapma imkanı

-Haftanın 7 günü sabah 09:00-22:00 arası ders alma imkanı

-Ud kurs saatlerimiz sizlerin talep ettiği saatler doğrultusunda belirle imkanı

-Çok kısa sürede onlarca şarkı çalma garantisi veriyoruz

-Konusunda uzman eğitmen kadrosu ile eğitim görme imkanı

Uygun Fiyatlı Ud Kursu Hakkında Merak Edilenleri Cevaplıyoruz !!!

Ud dersi fiyatı nedir?

İzmir de uygun fiyatlı ud kursu olarak Kaya Sanat Akademi sizlerin bütçesini sarsmadan ders almanıza olanak sağlıyor.Haftanın 7 günü 0542 696 83 03 nolu telefonu arayarak ud dersi fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

ud kursu izmir
ud kursu izmir

Bağlama çalıyorum Ud çalmama faydası olur mu ?

Ud kursu izmir olarak en çok sorulan sorulardan bir tanesi olan bağlama çalmanın ud kursuna faydası olup olmayacağıdır.Her halükarda bir enstrüman çalıyor olmanız sizleri bir adım ileriye götürecektir.

Önemli:Ud perdesiz bir çalgıdır.Bağlama ise perdeli bu yüzden yapıları biraz benzerlik gösterse de farkılıklar mevcuttur.Ud deneme dersinde sizlere daha ayrıntılı bilgi vermek isteriz.

Deneme dersi:0542 696 83 03

Ud çalmak zor mu?

Ud dersi için merak edilen sorulardan bir tanesi ise ud dersinin zorluğudur.Ud kursu için hazırladığımız programda birebir özel dersler istenirse grup dersleri ile eğlenceli bir şekilde ud öğrenmek mümkündür.Sizler için belirlediğimiz programa uymanız halinde çok kısa zaman da  sayısız şarkı çalabilirsiniz.

× Whatsapp İletişim Hattı