Müzik Kursu

Kaya Sanat Akademi ile Sanatı Doğru Yerde Yaşayın

Amacımız 7 den 77 ye herkesi sanata bulaştırmak.Bu yöntemle toplumun onu kesiştiği sırada gelecekteki yetiştiriciliği yapabilir hobi olarak hayatınıza bir nebze renk katmak olacaktır.

Bizler Kaya Sanat Olarak uzman eğitmen kadrosu ile Sıkmadan, Sıkılmadan Sizlere bir aletman çaldırmak ve keyif almanızı sağlamaktır.

Enstrüman dersleri hobi olarak tercih edilip boş zamanlarınızı doldurmanız gerekiyor bir uğraş olarak görülse de işin perde arkası birazcık farkı.

Müzik zeki bir birey ol yapabilir sağlanıyor gibi bir çok alanda olması daha rahat ifade etmesini istediğiniz.

Dünya çapında 4 yaşından itibaren çocuklar okul öncesi eğitime başlarken temel davranış eğit

Bu süreçte müzik eğitimine yatkın olan öğrencilere eğitim süresi arttırılıyor.Böylece disiplinli bir eğitim programı başlamış oluyor.Hafta da en az 4 yıllık eğitim ile birlikte müzisyenler hem pratik hem de teorik eğitimlerle müzik hayatına giriyorlar.

Yurt dışında eğitimde eğitmenler ile veliler sürekli iletişimde olup bittiğini sürekli takip ediyorlar.Çoğunda bireysel olma yolunda ilerleyen çocukların ayaklarının üzerine basmalarında ki en önemli etkenin sanatınınunun farkındalar.

Bizler Kaya Sanat olarak müzik kursları daha doğrusu sanatın hayatımızdaki önemini herkesi vurgulayarak sanata bulaştırmak istiyorumuz.

Kaya Sanat Akademi
kaya sanat akademi

Piyano çalan bir kişi sol ve sağ elini aynı anda kullanmaya çalış.Gündelik yaşamımız da aynı anda sağ ve sol elimizi kullandığımız işler çok çok azdır.

Özellikle piyano kursu,bateri kursu aynı anda birden fazla uzvumuzun hareket edeceği enstrümanlar beyin gelişimi ve algılarımıza çok daha iyi gelecektir.

Günümüzde 5 yada 6 yaşından itibaren mutlaka bir deneme dersi ayarlanıp çalabileceği yada yatkın olduğu enstrüman tespit edilmelidir.

Sizler müzik kurslarına başlarken aynı zaman da sosyal etkinlikler tamamen sizlerin peşini bırakmayacaktır 🙂

Piyano kursu içeriği ile daha fazla bilgi için https://www.kayasanatakademi.com/piyano-kursu/

 

 

 

İletişim için 05426968303

 

 

Kurumumuz bünyesinde yaylı çalgılar kursları mevcuttur.Çello kursu ,keman kursu,viola kursu kontrbas kursu aktif olarak verilmektedir.Yaylı enstrüman çalmak diğer enstrümanlara nazaran biraz daha uzun süreçli düşünülmelidir.Çünkü keman kursu alırken dikkat etmeniz gereken başlıca şeylerden bir tanesi çalışmaktır.

Kaya Sanat Akademi
kaya sanat akademi

Çünkü keman ,çello, viola yaylı ailesi perdesiz olduğu için doğru sesin basılması aslında kurs sürecini uzatır.Başka bir deyim ile yaylı çalgıları zor yapan etmenlerden bir tanesidir. Doğru eğitmen ile doğru şekilde çalışıldığında kısa süre içerisinde kolaylıkla güzel eserler çalabilirsiniz.Yaylı ailesi ile ilgili merak ettikleriniz bu yazımız da ayrıntılı bir şekilde açıklıyoruz .https://www.kayasanatakademi.com/keman-kursu-izmir/

    Kaya Sanat Akademi olarak haftanın 7 günü sabah 09/00-22/00 arası hizmet veriyoruz      

müzik kursu
müzik kurs

İster hobi ister konservatuvar sizleri Kaya Sanat Merkezinin ayrıcalıklarından faydalanın istiyoruz.Kurumumuz Karşıyaka İzbana 6 dk. Otobüs ile gelecekler için ise 8 dakikalık mesafedeyiz.

Kaya Sanat Akademi Müzik KursuKursumuz da ister keman kursu, piyano kursu, gitar kursu ister, mutlaka 2 ders teori eğitimi ücretsiz olarak sizlere takdim ederken.

Kursumuza yaklaşıyor sizleri baştan başa çim olan bahçemizle karşılıyoruz.Burada soluklanıp çay kahve ikramımızdan yararlanabilirsiniz.Daha sonra sizleri konusunda uzman eğitmenlerimiz ile tanıştırıp sohbet ve birbirimizi tanımaya başladıktan sonra deneme dersine davet ediyoruz.

 

 

 

 

Piyano Kursu

gitar kursu

Klarnet Kursu 

Saksafon Kursu

Keman Kursu

bateri kursu 

kursu bağlama

şan kursu

yan flüt kursu

Çello Kursu

perküsyon kursu

ud kursu

Ney Kursu 

Cümbüş Kursu

× Whatsapp İletişim Hattı