İzmir Müzik Kursu

İzmir müzik kursu arayan kişiler için kursa başlamadan kafanızdaki her şeyi yanıtlıyoruz.

Yeteneğim var mı ? çocukken başlayamadım şuan çalabilir miyim? gibi soruların yanıtlarını hazırladık.

Öncelikle yazımızı sonuna kadar okumanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz. Çünkü baştan sona kurs ile ilgili bütün konulara değinmek istiyoruz.

Enstrüman çalmak yanı sıra müzik kursuna başlamak için çoğu insanın  merak ettiği yetenekli miyim ? sorusudur.Yetenek müzik için önemli konular arasında yer almaktadır.En önemlisi ise müzik kursuna başladığınız da kursuna gittiğiniz enstrümanı hayatınıza almanızdır.Tabi ki sizlerin meslek sahibi olanların veya çalışanların müzik kursuna hobi olarak başladığının bizler de farkındayız.

Yetenekli olmak gerçekten sizlerin öğrenme sürecini hızlandırdığı aşikar.Fakat bunun yanın da bizler için en önemlisi çalışmaktır.Ne çalarsanız çalın muhakkak günde yarım saat ile bir saat arasında çalışmalısınız.Yetenekli bir öğrenci çaldığı enstrüman ile bir eseri yirmi dakikada çalıyor ise az yetenekli ama çalışma disiplini olan bir öğrenci otuz beş -kırk dakika da aynı lezzette çalabilir.

Biz eğitimcilerin asıl istediği müzik çalışma disiplini ile ortalama çalışma süresini alışkanlık haline getirmenizdir.Bu aşamadan sonra zorlanmadan müzik kursunda dersini aldığınız çalgıda rahatça ilerleyebilirsiniz.

 

Kaya Sanat Akademi’de müzik dersleri

 

  • Bireysel (özel )ders
  • Sınıf Dersi
  • Online ders
  • 3 kişilik arkadaş gruplarınıza özel sınıf dersi

 


 

İzmir Müzik Kursları

 

Kaya Sanat Akademi İzmirde Müzik Kursu

Şu konuda olabildiğince rahat olmanızı isteriz.Sizler bir enstrüman çalmak istiyor olabilirsiniz;fakat bu istek endişeleriniz ve çekingelerinizin üzerine çıkarsa hiç bir zaman bu cesareti bulup bir kursa başlayamayacaksınız.

Bizler Kaya Sanat Akademi olarak bu durumların farkında olduğumuzu bilmenizi isteriz.Sizler ile tanışarak ücretsiz deneme dersi yaparak aslında bu kaygılarınızın yersiz olduğunu sizlere anlatmak istiyoruz. Hayat geçiyor ,iş yoğunluğu ,yaşam kaygısı hiç bir zaman bitmeyecek.Kendinize yeni uğraşlar edinmeniz için bizlerle tanışın beraber karar verelim. 

 

 

İzmir Müzik Kursu

İzmir Müzik kursuna kayıt yaptırmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

 

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WeCreativez WhatsApp Support
WhatsApp Hattı
👋 Size nasıl yardımcı olabilirim?