Kaya Sanat Blog

İzmir Karşıyaka Saksafon Kursu

İzmir Saksafon Kursu

İzmir saksafon kursu eğitimlerine başlamadan önce bilmeniz gereken en önemli şeylerden biri iyi şekilde diyafram çalışmanız olacaktır. Çünkü uzun süreli üfleyerek saksafonun kendine has o sesiyle büyüleneceksiniz.

Kurumumuzda bulunan enstrümanı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hijyen açısından sadece ağızlık edinerek bütçenizi sağlayana kadar acil olarak çalgı almanıza gerek kalmayacaktır. Sonrasında konusunda deneyimli olan eğitmenlerimiz ile fiyat performans açısından en iyisi hangi enstrüman ise onu beraberce alabiliriz.

Ücretsiz Saksafon Dersi

Ücretsiz saksafon deneme derslerinde sorabileceğiniz tüm soruları sorup ders içeriği hakkında bilgi alabilirsiniz.  Aşağıdaki telefon numaramızı arayarak ücretsiz saksafon deneme dersi talep edebilirsiniz.

İzmir Saksafon Dersi

İzmir saksafon dersi eğitimlerimiz için hazırlanan akustik ses yalıtımlı odamızda keyifle çalışabileceksiniz. Ders aralarında kurumumuzda bulunan mini kafeterya ile sıcak ve soğuk içeceklerimizden sınırsız faydalanabilirsiniz.

İzmir Saksafon Eğitimi

İzmir saksafon eğimi, Karşıyaka İzban’a 6 dakika uzaklıktaki Kaya Sanat Akademi’de gerçekleşmektedir. İzmir’in merkezinde olan Kaya Sanat Akademi gerek Çiğli- Menemen tarafından, gerek Bornova -Bayraklı tarafından, gerekse Buca -Konak tarafından ulaşımda ortak noktayı üstlenmektedir.

Adolphe Sax tarafından icat edilen saksafon solo çalgılar arasında kendisinden söz ettiren, ayrıca caz ve pop müziğinin temel çalgılarından bir tanesidir.

1841 yılında müzik dünyasına kazandırılan ve C bas saksafon olarak tamamlandıktan sonra Hector Berlioz’a kendi bestesini beğenisi kazanmıştır.

Yapısı itibari ile pirinçten yapılan bu çalgı üzerine altın ya da gümüş kaplanarak son halini alır.

  • Haftanın 7 günü sabah 10:00 akşam 22:00 arası açık olup ders günlerini ve saatlerini tamamen ortaklaşa belirliyoruz.
  • Belli aşamayı geçtikten sonra kurumumuzda bulunan ses kayıt stüdyomuzda saksafon kayıtlarınızı tamamen ücretsiz alabiliriz.
Etiketler

Göz Atın

Kapalı
WeCreativez WhatsApp Support
WhatsApp Hattı
👋 Size nasıl yardımcı olabilirim?
Kapalı