Bateri KurslarıKurslarMüzik Kursları

İzmir Karşıyaka Bateri Kursu

İzmir Bateri Kursu

Bateri derslerinde alışılmışın dışında bir plan program izlediğimizi biliyor musunuz? Kaya Sanat Akademi kurumu olarak öncelikli olarak sizlerin stres atmasını sağlamak yanı sıra çalışma odalarında bulunan ses sistemlerini kullanarak bateri kursları adeta bir konser havasında geçirmenizi sağlıyoruz.

Konusunda uzman bateri eğitmenlerimiz eşliğinde sizler bateri çalarken yanınız da bas gitar veya klavye çalarak hem orkestra hissi yaratıyor hemde derslerinizin daha verimli geçmesini sağlıyoruz.

Kulaklıkları takıp istediğiniz gibi çalışma imkanı bulabileceksiniz haftanın 7 günü akşam 22:00’a kadar esnek saatlere sahip olan sanat merkezimizde dersleriniz çok keyifli geçeceğini bizler garanti ediyoruz :)

Bateri çalmak için istemeniz yeterli olacaktır. Bir kere denemeden sonra başından ayrılmak istemeyeceğiniz bir enstrüman olacaktır. İyi ki başlamışım diyebileceğiniz bir enstrüman olan bateri ile ilk derslerden itibaren ritm kalıplarını öğrenip küçük küçük melodiler eşliğinde hızla ilerleyeceksiniz.

Çalmak istediğiniz şarkıların altyapıları açıp üzerine çalmak mükemmel bir histir. Bu duyguya ulaşabileceğiniz fiziki donanıma sahip kursumuz da tamamen ücretsiz bateri deneme dersi talep edebilirsiniz.

Ücretsiz Bateri Dersi

Ücretsiz bateri deneme derslerinde sorabileceğiniz tüm soruları sorup ders içeriği hakkında bilgi alabilirsiniz.  Aşağıdaki telefon numaramızı arayarak ücretsiz bateri deneme dersi talep edebilirsiniz.

İzmir Bateri Eğitimi

Bateri ya da davul, küçük yaşlarda başlanıldığı zaman fiziksel, zihinsel reflekslerin ve koordinasyonun gelişmesine yardımcı olur. Matematik zekanın artmasına yardımcı olur, hayatı disiplin ve düzenle idame edebilme yetisini çok geliştirir.

İzmir bateri eğitimi ile sizde hayalinizdeki enstrümanı çok kolay bir şekilde çalabileceksiniz.

Bateri Kursu Eğitim Programı

 • Birebir özel eğitim,
 • Bateri kursuna kayıt olduğunuzda ücretsiz solfej dersleri,
 • Haftanın 7 günü saat 09:00/22:00 arası hizmet,
 • Sınıflarımızda kurulan teknik ekipmanlar sayesinde mevcut alt yapısal melodiler üzerine çalarak, adeta konser sahnesinde çalar gibi eğlenceli bir ders ortamı,
 • Kişiye özel ders programı belirleme,
 • Tamamen kişisel müzik zevkinize göre oluşturulan özel müfredatlar dahilinde işlenen dersler,
 • 7’den 70’e her yaş aralığına uygun eğitim,
 • Ders saatleri dışında istenildiği gibi ziyaret edilebilen ortam,
 • Uygun olan saatlerde ücretsiz etüt yapma imkanı,
 • Her bütçeye uygun bateri dersleri,
 • Konusunda uzman, yıllarca sahne almış eğitmenlerimiz ile belirli aralıklarda yapılan “workshop”lar,
 • Ayrıca yıllık düzenlenen Drum-Camp ile eğlenceli müzik kampı,
 • Tamamen ücretsiz etkinlikler,
 • Film geceleri.

Ne Kadar Sürede Bateri Çalabilirim ?

Bateri derslerinin ilk aşamalarında temel duruş oturuş ve baget tutmayı kavradıktan sonra yavaş yavaş bateri kısımlarını tanıyıp Ritm kalıplarına geçiş yapabiliriz. Daha sonrasında sınıflarımızda kullandığınız alt yapıları açarak yavaş yavaş müziğe eşlik nasıl edilir bunun üzerine çalışmalarımız olacaktı. Dersiniz bittiğinde sizler etüt ve egsersizlerini devam ettirebilir iyice pekiştirebilirsiniz. Ne kadar üzerine düşerseniz süreç okadar kısalır. Şu bilinmelidir ki ilk derslerden itibaren ritmler ataklar ve bateri çalma mantığı ve notasyonu sizlere aktarılmaktadır.

Bateri kursuna başlayınca bateri almam gerekiyor mu?

Beteri kursuna başlandığınızda kursumuz da bulunan baterileri dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.İlk 4/5 ay bateri almanızı gerektirecek bir durum yoktur.Bu süreç içerisinde çalışma pedi alarak evde egzersizlerinizi yapabilirsiniz.Bateri almak için sizleri yönlendirecek ve yardımcı olacak eğitmenlerimiz vardır.Fiyat performans açısında hangisi uygunsa sizlere önereceklerinden emin olabilirsiniz.

Bateri çalmak için yaş aralığı var mı?

Bateri çalmak için öncelikli amacımızın stres atmak ve keyifli vakit geçirmek olduğunu unutmamamız gerek.Yoğun iş yaşamı ,yoğun ders temposu fazlaca yapılan iş toplantılarından bir nebze uzaklaşmak için gelen bir çok öğrencimiz var.Yaş ortalaması 6 ile 50 yaş arasında öğrencilerimiz bateri öğrenmeye devam ediyorlar.


Etiketler
WeCreativez WhatsApp Support
WhatsApp Hattı
👋 Size nasıl yardımcı olabilirim?
Kapalı