Çello Kursu

İzmir de Çello Kursu Arayanlar ? Kaya Sanat Akademi Tam Size Göre 

İzmir de uygun fiyatlı çello kursu arıyor ayrıca eğitiminde kaliteli olmasını istiyor iseniz Kaya Sanat Akademinin sizler için doğru adres olduğunu söyleyebiliriz.

Çello kursu izmir
Çello kursu izmir
 • Esnek saatler 09:00/22:00
 • Kişiye özel program
 • İzmir’in her yerinden ulaşım kolaylığı
 • Ücretsiz Deneme derslerinde müzik kulağı testi
 • Ücretsiz etüt yapma imkanı
 •  Çello derslerinden ayrı olarak haftada 1 gün 1 saat tamamen ücretsiz solfej ve müzik teorisi dersleri
 • Her yaşa göre eğitim programı hazırlama
 • Tam donanımlı sınıflarda bilgisayar destekli eğitim
 • Konusunda uzman Çello eğitmenleri ile çalışma fırsatı
 • Haftanın 7 günü kesintisiz hizmet
 • Tamamen ücretsiz etkinlikler -Film geceleri,Bisiklet turları,Sabah kahvaltıları,tabu gecesi vb
 • Yılda 1 defa Senfonik bir konser verme imkanı
 • Çello satın almadan kursumuz da bulunan çellolar ile pratik yapma etüt yapma imkanı
 • Kolayca eğlenerek öğrenebilme garantisi !!!
 • İzmir çello kursu olarak yapılan aramalarda en uygun fiyat garantisi
 • Çello satın alma sırasında  en doğru enstrüman alma konusunda yönlendirme
 • Çello kursu İzmir denince Kaya Sanat Akademi sizler için en doğru adres

İzmir de Uygun Fiyatlı Çello Kurslarında Merak Edilen 5 Soruyu Cevaplıyoruz!!!

Son zamanlarda oldukça popülerleşen çello için ne yazık ki ülkemizde yeteri kadar çello kursu bulunmamaktadır. Bu sebeple bünyemizde verdiğimiz çello eğitiminin amacı bir nevi öğrencilerimizi iyi bir sanatçı olarak yetiştirmektir. Yeterli kursun bulunmaması ve henüz ülkemizde tam olarak kavranamamış olması dolayısıyla çello ve çello çalmak hakkında birkaç soruya açıklık getirebiliriz.

Çello kursu hakkında merak edilenler
Çello kursu hakkında merak edilenler

 Çello kursuna başlarken hemen çello almalı mıyım ?

İzmir de çello kursuna başlarken hemen hemen aklımıza gelen ilk sorulardan bir tanesi hemen çello almalı mıyım?.Sizleri bu konuda çok iyi anlıyoruz.Çello fiyatları bütçenizi aşabilir bunun için yeterli bütçe hemen ayıramayabilirsiniz.

Endişelenmenizi veya hayallerinizi ertelemenizi istemiyoruz..Kaya Sanat Akademi olarak sizlerin hayallerinizi gerçekleştirmenize öncülük etmek istiyoruz.Kursumuz da bulunan çellolarımız ile dilediğiniz kadar etüt yapabilirsiniz.

Almak istediğiniz zaman ise yine eğitmenlerimiz kaliteli fakat uygun fiyatlı çello bulma konusunda da sizlerin yanında olacaktır.

Nasıl Bir Çello Almalıyım ?

Akıllara takılan diğer bir soru ise alacağınız çello özellikleri nasıl olmalı ayrıca çello  için ne kadar bütçe ayırmanız gerekir ? Konusunda uzman eğitmenlerimiz bu konuda deneyimlerini paylaşarak sizlere en sağlıklı en ucuz aynı zaman da kaliteli çello nasıl alınır sorusunun cevaplarını yazımızda bulabileceksiniz.

çello satın alma
çello satın alma

Çello almak için acele etmeyin ! İzmir karşıyaka da çello kursu aramalarınız sonucunda sizler bizlere ulaştınız;bizler ise sanat konusunda hiç bir şekilde sizleri yalnız bırakmayacağız.

Öncelikle çello kursuna başladığınız zaman sanat merkezimizde bulunan çellolar ile hem etüt yapacağınız zaman  hemde dersleriniz de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Eğitmenimiz ve sizin ortaklaşa karar vermeniz ile çello alımı yaparken dikkat etmeniz gerekenleri sıralayalım.

 

               Önemli! 

 • Çello alacağınız zaman öncelikle bir bütçe belirlemeniz gerekecek daha sonrasında eğitmenimiz ile birlikte deneyerek tel yüksekliği,ağacı,Klavyesinin hangi ağaçtan olduğu,fixlerinin markası,burgularının kalitesi,tel markası,köprüsü ,entonasyon probleminin olup olmadığı,yayının kalitesi,kuruğun sağlamlığı ve buna benzer birçok ayrıntı hayati önem taşır.
 • Bu konuda sorumluluğu eğitmenimiz üstlenerek doğru çelloyu alma konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Çello Çalmak İçin Yaş Sınırı var mı?

Çello, boyutları göz önüne getirildiğinde   çalınması da zor bir enstrüman olduğu akla gelmektedir.Taşıması bir insan boyuna yaklaşması bizleri düşündürüyor.

Fakat her enstrümanın boyutları olduğu gibi çellonun da boyutları ayrıca sizin fiziki yapınıza uygun çelloyu edinebilirsiniz.Bunun için 0542 696 83 03 numaralı telefonu arayarak yada mesaj atarak ücretsiz deneme dersi talep edebilir sizlere uygun çellonun hangisi olduğunu belirleyebilirsiniz.

doğru çello seçimi
doğru çello seçimi

Doğru kurs ve doğru eğitmen ile başlanıldığı zaman  7/77 ye  yaş arası herkes Çello çalabilir.Çello kursu ararken acele etmemelisiniz.

Küçük yaştaki Çelistlerimiz eğitim alırken hassas davranılmalı özenle ders sırasında takip edilmelidir.

Eğitmenlerimiz 50 dk boyunca birebir olarak ilgilenmekte en ufak probleme müdahale ederek olası hataları bertaraf etmektedir.

 

 

 

 

Nota Bilmeden Çello Çalınır mı ?

Karşıyaka da çello kursu aramalarınız sonucunda konusunda en verimli ,çalma garantili kurs olan Kaya Sanat Akademi de eğitim alırken sıkılmadan hem teorik hemde pratik eğitimleriniz devam edecek.Bu aşamada nota öğrenmeniz çello çalma sürenizi çok bariz kısaltacaktır.

Nota demek Rota demek: Şu konuda emin olmanızı isteriz.Eğitmenlerimiz sizleri sıkmadan küçük küçük notayı öğretecektir. Bu konuda kendimize oldukça güveniyoruz.Bu yüzden karşıyaka da çello dersi alırken sizler sadece bize güvenin emin ellerde olduğunuzu bilmenizi isteriz.

Nota öğrenmeden çello çalmayı sizlere şöyle anlatmak isteriz.Örneğin sınava giriyorsunuz gözetmen öğretmen sizlere bütün kitapları açabileceğinizi aklınıza takılan yerlere bakabileceğinizi söylüyor fakat sizler kitabı çantanızdan çıkarmıyorsunuz.Bomboş bir kağıt vermek zorunda kalıyorsunuz.

Notalı çello çalmak da buna benzer bir eylemdir.Nota karşınız da bakıp çalmak sizlerin çello çalma sürenizi,motivasyonunuzu ayrıca tekniğinizi çok çok çok olumlu etkileyecektir.

Çello Fiyatları Ne Kadar ?

Çello Fiyatları

Karşıyaka da uygun fiyatlı çello kursu olduğumuz gibi çello satın alırken de uygun fiyatlı çello almanızı sağlayabiliyoruz.Bunun için öncelikle çello almadan kursumuza başlayıp kurstaki çelloları dilediğiniz ve istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Eğitmenlerimiz gözetiminde ise bu süreçte nasıl çello almalısınız ,ne kadar bütçe ayırmalısınız ,nasıl bir çello almalısınız bu konuları konuşarak ön fikir edinebilirsiniz.

Çello fiyatları olarak 0542 696 83 03 nolu numarayı arayarak tamamen ücretsiz deneme dersi yapabilir.Bütçe konusunda da eğitmenlerimiz den daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

× Whatsapp İletişim Hattı